Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Szczecinie

Ochrona Danych Osobowych

 

Inspektor Ochrony Danych WUOZ: Justyna Piecuch - tel. 668 16 14 18  e-mail: justynapiecuch70@wp.pl

 

 

Administratorem Danych osobowych jest Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Szczecinie 70-502 Szczecin, ul. Wały Chrobrego 4.

 

Dane osobowe klienta są przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy oraz w celu zawarcia umowy.

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Szczecinie wyznaczył Inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: justynapiecuch70@wp.pl w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Dane osobowe klienta będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz po zakończeniu umowy w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze Danych osobowych, na czas zgody z obowiązującymi przepisami prawa.

Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Klienta ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Klienta narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przekazane Wojewódzkiemu Urzędowi Ochrony Zabytków w Szczecinie dane osobowe nie są udostępniane, sprzedawane ani użyczane przedmiotom trzecim chyba, że dzieje się to w przypadku:

- wyraźnej zgody osoby, której dane dotyczą,

- przekazania danych uprawnionym organom na podstawie przepisów prawa.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marcin Piętka 23-05-2018 13:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 23-05-2018
Ostatnia aktualizacja: - 23-05-2018 13:43